از ایده تا بازاریابی در سطح جهانی – رباتی جدید به نام Ferret

  • Post author:
  • Post category:Marketing

اگر شرکت خود را در اینترنت تبلیغ می کنید ، احتمالاً از اهمیت استفاده از پایگاه مشترک مطلع شده اید. و اینکه انتشار یک مجله الکترونیکی ضروری است.

اگر آژانس بازاریابی دیجیتال تهیه کنم بهتر کمک می کنم تا مطمئن شوم بهترین کمپین های بازاریابی ممکن را ایجاد می کنم. این چیزی بود که آنها شخصاً مشروط به انجام آن بودند ، اما حتی یکسان نبود. با توجه به این حقایق ، من ادمین اینستاگرام  می دانستم که چه زمانی می خواهم آنها را استخدام کنم تا مطمئن شوم که چیزی را بهم نمی ریزم. تلفنی با فوق العاده بهترین نمایندگی که پیدا کردم از تلفن پرسیدم و همچنین از آنها پرسیدم این افراد چه هزینه ای را شارژ می کنند که به من کمک کرد فقط با یک تبلیغات دیجیتال همکاری کنم. من از نقل قول هایی که به من می گفتند خوشحال شدم ، بنابراین بلافاصله آنها را استخدام کردم.

با این حال ، قبل از بارگیری مواردی نگران باشید. هرگز روی کلمه FREE یا 10 دلار با 3 چیز رایگان مدیر Instagram نچسبید. فقط به دلیل رایگان یا ارزان بودن ، باید از آن برای تبلیغات خود استفاده کنید.

یک موقعیت معمول که ممکن است در آن قرار بگیرید آماده نبودن سطح پارچه ای است که می خوانید. تاحدودی مطالعه در سطح مقدماتی و شاید آماده کردن ساده مطالب قبل از آماده بودن ، واقعاً جواب دهد. برخی از مباحث پیشرفته بدون دانش پایه معنی نخواهد داشت. در نتیجه دامنه وسیع برخی از موضوعات ، پرداخت هزینه اضافی برای آن برای یک محصول یا دوره های دوره ای معمولاً دشوار است.

تعیین اهداف خوب نیاز به مقداری برنامه ریزی و تلاش متمرکز دارد. از بین بردن بیش از حد بسیاری از کارآفرینان از نظر تولید تبلیغات تبلیغاتی ، نیت خوبی دارند ، اما فاقد اهدافی هستند که برای موفقیت در آنها کاملاً مشخص باشد. اکثر کارآفرینانی که موفق به رسیدن به اهداف خود نمی شوند ، این کار را انجام می دهند زیرا در ساختن خاص یا S.M.A.R.T کمکی نمی کنند. طرح.

پاسخ: به نسخه بتا مشتریان ، یک تمرین کامل از آژانس اصلی اجرای قانون کلانشهرهای شرقی داده شد. من اجازه نمی دهم کدام یک را بگویم ، اما بزرگ. تجزیه و تحلیل بخش فناوری بمب آنها دلیل ساخت کیت دوربرد بود که جبران را از 100 متر به 300 افزایش می دهد. ایده خوبی است. فناوری های بمب می خواهند تا آنجا که ممکن است دور باشند. آنها همچنین نیاز به آب بندی تصفیه شده برای جلوگیری از شن و ماسه ، گرد و غبار و باران را مشاهده کردند. استفاده از این محصول در نمایشگاه های تجاری برای کشش های 8 ساعته به ما کمک کرد تا تشخیص دهیم برخی از اجزایی که دارای بار خاصی هستند از جای خود بر نمی خیزند ، و همچنین روش هایی برای ساده سازی کار پیدا کردیم ، و ما بسیاری از موارد سفر را اصلاح کردیم.

بهینه سازی موتور جستجو مزایای طولانی مدت را برای وب سایت فرد به ارمغان می آورد ، از طریق بهبود اعتبار و منظم محتوایی که نقل می کنید ، رتبه بندی آن را بهبود می بخشد. وب سایت های شکسته رتبه بندی نمی کنند و محتوای کسل کننده خوانده نمی شوند.